Hafriyat

Hafriyat Nasıl Yapılır ?

Hafriyat işlemi; Kontrollü veya kontolsüz bir şekilde yıkılan binaların inşaat atıklarını ortadan kaldırmak amacıyla yapılan bir inşaat işlemidir. İşinin ehli ekiplerimiz her türlü hafriyat atıklarınızı özenle ve profesyonel işçliğiyle ortadan kaldırır ve size güler yüzlü bir hizmet sağlar. Firmamız elemanları şu hizmetleride vermektedir;

-Beton delme ve kesme
-Kimyasal ankraj
-Derz kesme
-Duvar kırma
-Asfalt kesme

hemen uzman ekiplerimizden hizmet almak için hemen bizi arayın.

Diğer hizmetlerimizi görmek için anasayfa mıza burdan ulaşabilirsiniz.

Hafriyat
Neden Beta Karot?

Güvenli

Beta Karot, Karotçuluk sektöründe uzman olan sertifikalı karotlu sondaj ustalarından oluşur. Yaptıkları işte ilk görüşmenin güvenlik olduğunu bilirler.

Başarılı

Bir çok işin yapılması ve teslim edilmesi bizim için önemlidir. Bu nedenle karotlu sondajda başarı bizim için kaçınılmazdır.

Kalite Odaklı

İşimizi yapmadan önce iş analizi ve mühendislik hesaplamaları yapıyor, müşterilerimize en kaliteli ve ekonomik işi sunuyoruz. Bu nedenle Beta Karot kalitenin adresidir.

Amacımız Para Değil Sizi Kazanmak
.

Bu ilke yıllardır bu iş hakkında öğrendiğimiz en önemli şeylerden biridir. Müşterilerimizin kalbini kazanmak bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Sanki kendi işimizmiş gibi kendi işimize sahibiz ve sonuçlandırıyoruz. Para kesinlikle bizim için ikincildir.

  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • İşimizde uzmanız ve ekibimiz bu işte çok iyi
  • Amacımız ülkemize daha yenilikçi iş gücü sağlamak
  • Bu işi yapmayı seviyoruz ve teknolojiyi iyi kullanıyoruz.
  • Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz, bu da bize heyecan veriyor.

Son teknoloji makineler kullanıyor ve yeterli görmediğimiz alanlarda kendimiz üretiyoruz. Ar-ge çalışmaları yürütüyoruz. Makine techizatımızı hızla büyütüyor ve yeniliyoruz. Bizimle çalıştığınızda farkımızı görüp takdir edeceğinizden eminiz.